STOWARZYSZENIE 22Q11 POLSKA -razem, wspólnie, dla Ciebie, dla nas!!

 

Stowarzyszenie 22q11 Polska i grupa wsparcia założony została przez rodziców, którzy niewątpliwie tuż obok specjalistów i terapeutów są najlepszymi ekspertami w dziedzinie Zespołu Delecji 22q11.2. Za sprawą swojego doświadczenia mają olbrzymi zasób wiedzy w temacie 22q11.

Jesteś rodzicem czy opiekunem dziecka z Zespołem Delecji 22q11? Diagnoza została Tobie przekazana całkiem niedawno? A może temat znasz już od dłuższego czasu, ale nie wiesz co robić i jest Ci ciężko? Czujesz się samotny ze swoim problemem? Pragniesz znaleźć osobę, która zna Zespół i wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń? Stowarzyszenie 22q11 Polska to również grupa wsparcia, która czeka na Ciebie – nie wahaj się napisz do nas: [email protected] lub fb.me/22q11Polska.

Stowarzyszenie powstało w 2018 r. i założone zostało przez kilkunastu rodziców dzieci z Zespołem Delecji 22q11.2, pragnących zmienić świat na bardziej przychylny i lepiej rozumiejący problemy związane z 22q. Rodziców pragnących, aby ten świat dowiedział się i poznał najczęstszą wadę genetyczną, o której nigdy nie słyszałeś…