Wielkimi krokami zbliża się Międzynarodowy Dzień Świadomości o Zespole Delecji 22q11.2, który w tym roku na całym świecie obchodzony jest 19 maja. W tym dniu na wszystkich kontynentach świata, w wielu krajach tysiące rodzin dzieci i dorosłych spotykają się w Zoo lub innych parkach przyjaznych dzieciom.

My również jeden raz w roku, dokładamy wszelkich starań, by spotkać się na Ogólnopolskim Zjeździe Rodzin 22q11!

Jest to niesamowita okazja do spotkania, poznania się, nawiązania bliższych relacji naszych dzieci. Staramy się również zapraszać na te spotkania lekarzy i specjalistów, którzy dzielą się z nami swoją wiedzą na temat rozwoju dzieci z Delecją 22q11.

My z tej okazji spotykamy się 8 czerwca.

Pragniemy, by nasze dzieci z Delecją 22q11 mogły w tym dniu choć na chwilę zapomnieć o częstych wizytach w szpitalu czy o braku akceptacji ze strony rówieśników. A my, Rodzice, byśmy mieli okazję do poznania się, wymiany doświadczeń i omówienia pomysłów, w jaki sposób możemy skuteczniej pomagać dzieciom z Delecją 22q11.

W związku z tym, iż po raz drugi organizacją spotkania zajmuje się Stowarzyszenie 22q11 Polska, które prowadzone jest przez zaangażowanych rodziców dzieci z 22q11, a nie mające wpływów finansowych, zwracamy się do Państwa o wsparcie.

Dorzucisz przysłowiową złotówkę na zorganizowanie dnia pełnego radości dla maluchów i dorosłych z 22q11 oraz ich rodzin?

Zobacz naszą zbiórkę na https://zrzutka.pl/s6kjs5

Na co zostaną przeznaczone pieniądze ze zbiórki?
– na wyżywienie i napoje;
– na drobne upominki dla dzieci;
– na wynagrodzenie dla animatorów (którzy zorganizują czas z dziećmi, by rodzice mogli uczestniczyć w wykładach prowadzonych przez lekarzy i specjalistów).

Jednocześnie zachęcamy wszystkich, którzy chcieliby również w inny sposób wesprzeć tę inicjatywę (sponsorzy, inne Stowarzyszenia lub Fundacje działające na rzecz osób niepełnosprawnych, wolontariusze) do kontaktu mailowego na [email protected] oraz fb.me/22q11Polska.

Zapraszamy do udostępniania zbiórki.

Z góry serdecznie dziękujemy

Stowarzyszenie 22q11 Polska